חידת השבוע – מיקרוגל

מאת עודד ~ 8 ביוני, 2013. בקטגוריית: אותי זה מצחיק, אז"ש (אז זהו, שלא!).

האינדיאנית הקטנה לא היתה מרוצה מארוחת הערב שלה, אז אבא אמר שיתקן. האם תוכלו, ילדים, לנחש מה היה בכוס שבמיקרו?

(מי דביל?)

(מקבץ נאה)

8 תגובות על חידת השבוע – מיקרוגל

 1. מיכל

  הייתי אומרת ביצת עין – אבל לא היית שם את זה בכוס, would you?
  רמז..?

 2. viki

  ביצה רכה בנסיון להפוך אותה לביצה קשה

 3. עודד

  ביצה רכה היא התשובה הנכונה, אך היא נפתרה כבר בעמוד הפייסבוק שלנו. לא הייתי מכניס אותה למיקרו אם היא היתה קשה. את שטח הפיזור ניתן היה למנוע לולא הייתי מתעצל לכסות את הכוס.

 4. יובל

  נראה לי מחר בבוקר אני חוזר על הניסוי שלך בצורה מדויקת…

 5. עודד

  עשה את זה וברח מיד מהבית. מאוחר יותר תאשים את הבן שלך.

  אפשר להכין ביצה קשה במיקרו, עשיתי את זה פעמים רבות בעבר. שוברים אותה לתוך כוס ומכסים בפלסטיק נצמד. מנקבים נקב אחד או שניים ליציאת אדים. מפעילים לפרקי זמן של 30 שניות, עד שהביצה מוכנה. האצבע על כפתור הביטול כל הזמן מוכנה לעצור את הפיצוץ.

 6. חנה

  מנסיון רב שנים, התוצאה הנוחה ביותר היא כאשר מכניסים שקית סנדויץ' לתוך קערית או כוס, מחליקים לתוכה את הביצה וסוגרים את קצוות השקית. אכן מפעילים את המיקרו לפרקי זמן של 20-30 שניות. אפילו את הכוס אין צורך לנקות. הביצה גולשת בשמחה לצלחת הגשה.

 7. מיכל

  לא רוצה להיות מחרבת שמחות אבל אישית אני משתדלת להתייחס למיקרוגל כאל רע הכרחי ולהשתמש בו כמה שפחות – רק כשממש צריך לחמם משהו מהר ובטח לא לבישול..
  לא סומכת על מה שקורה למולקולות במזון אחרי שהן עוברות 'טיפול' שלו. כבר כמה פעמים חשבתי להוציא אתו מהבית אבל השתפנתי כיאה לחסרי חוליות. אבל באמת משתדלת להמעיט.. אפילו שוקולד אני ממיסה בבאן מארי ולא במיקרו (וז פעולה שכיחה אצלי במטבח)

 8. עודד

  נראה מה תחשבי על התפוצ'יפס ב-10 דקות

הוספת תגובה