סילבסטר במנדוזה

מאת יובל ~ 12 ביולי, 2010. בקטגוריית: ארגנטינה, יין.

label 1 (29)מי שעוקב אחרי מסעותיי במנדוזה כנראה שם לב שיש קפיצה כלשהי מה-29 בדצמבר עד ל-2 בינואר.  הסיבה היא ראש השנה הנוצרי, שמסיבה כלשהי, אנחנו הישראלים קוראים לחג "סילבסטר".  אין לי מושג למה, אבל אני גם כנראה לא אכנס לזה עכשיו.  עכשיו רק נדבר על כמויות היין ששתיתי באותו הלילה…

label 1 (12) בעלת הבית דיברה עם כל האורחים במקום וכל אחד התנדב לעשות או להביא משהו, אני התנדבתי להביא 3 בקבוקי יין.  קניתי סירה 2006 של CHANDON, ו- 2 מלבק 2005 של LA RURAL.  כמובן שחלק מהאורחים גם כן הביאו יין וגם כל מיני BRUT של יקבי מנדוזה. 

בערך בשעה 9 בערב אחרי התכנסות ו… נשיקות ו… חיבוקים (כל הבנות האלה…), לבסוף התחלנו לאכול ולשתות.  שתי מטיילות מבוגרות יותר שאני לא כל כך זוכר מאיפה הן, הכינו את רוב האוכל.  מלא נקניקיות וגבינות וסלטים וזיתים ולחם טרי ותפוחי אדמה ואורז.  באמת ארוחת מלכים.  היינו בערך 10 אנשים וממש ממש לא היה חסר יין.  כולם שתו ונהנו ושתו ודיברו ושתו וצחקו ושתו…  הבנתם ת'רעיון? 

label 1 (19) קצת לפני חצות כל אחד תפס איזה כתף של מישהו אחר ויצאנו החוצה לראות את הזיקוקים.  השמיים היו מוארים לפחות 30 דקות, משהו לא נורמלי. 

בכל מקרה, היה מצוין.  בערב הזה ממש לא הקפדתי על רשימת היין שלי.  צלמתי חלק מהתויות למחרת וחבל שאין לי יותר תמונות מאותו ערב מדהים ומלא חיים.   label 1 (36)label 1 (34)

 

Day 8

2 תגובות על סילבסטר במנדוזה

  1. עודד

    והנה קצת מידע על הסילבסטר בויקיפדיה –
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%99%D7%9C%D7%91%D7%A1%D7%98%D7%A8

  2. יובל

    תודה רבה על המידע, אבל הקישור ששלחת נראה כמו קללה אחת ארוכה. אז הנה אני מחזיר לך – $%^&#$^%$^@^%@%@%^@%^!!!!!!!

הוספת תגובה